Janusz Kraśnicki
Gdynia ul. Morska 176/184     tel.: 58 713-26-56   604 586-913
e-mail:kominki@kominki.gda.pl
Kominki elektryczne


Niewiele może się równać z atmosferą tworzoną przez płomienie ogniska. Dają one wspaniałe uczucie przytulności i komforty, dodatkowo podkreślane przez szczególny blask rozchodzący się po całym pomieszczeniu.  Stąd też wiele osób docenia korzyści płynące z używania kominków elektrycznych Optiflame. Wszystkie kominki pracują bardzo efektywnie, ponieważ całe wytwarzane ciepło oddawane jest do pomieszczenia. "Płomienie" można uruchomić niezależnie od funkcji ogrzewania, dzięki czemu przytulny efekt ognia uzyskuje się bez niepotrzebnego dogrzewania pomieszczenia - jest to idealne rozwiązanie na długie, ciepłe wieczory. Pobór energii jest tak niski, jak w przypadku zwykłej żarówki.
W zależności od upodobań klienta oferowana jest gama kominków, która odpowiada każdemu wnętrzu i stylowi - od nowoczesnego po klasyczny.
Wszystkie kominki wyposażone są we wtyczkę, dzięki czemu można z nich korzystać wszędzie tam, gdzie zainstalowane jest gniazdko elektryczne. W kominkach został wbudowany termowentylator o mocy 1 lub 2 kW.


 

Cennik kominków Dimplex